K&K : Matchy&Matchy

neděle 16. září 2012

Září, 16

Milujete šperky? Na mém prvním blogu si můžete přečíst aktuální článek " Nápadité šperky Just Cavalli. "

Km&Kanye. Dvě Ká. Dvě nejžádanější hollywoodské celebrity. Dva majitelé aut Lambordhini. Dva milionáři. Dva nejstylovější lidé tvořící jeden nejstylovější pár…

Kdo by to byl řekl, že zrovna tito dva se dají dohromady. Dodnes si s tím mnoho lidí lámou hlavy. Ale řekněme, že se to celkem dalo čekat, když Kim Kardashian dala “kopačky” svému exmanželovi, se kterým byla sotva vdaná tři měsíce. Kanye West byl jejím velice dobrým kamarádem. Ráda navštěvovala jeho koncerty, on zase ji rád pomáhal s výběrem například interiéru pro butik Dash - který mimochodem vlastní se svými dalšími sestrami - přesně tohle scénu jste mohli zahlédnout v jedné epizodě šesté řady Keeping Up With The Kardashians. V té době k němu opravdu cítila více - sama to potvrdila - ale kvůli obrovské přípravě svatby, která stála přes několik milionů dolarů, neměla na “kamarádíčkování”ani pomyšlení. Ale najednou byl říjen a boom. Kim podala žádost o rozvod. To vyvolalo bouřlivou diskuzi a dodnes její exmanžel Kris - opět náhoda písmene Ká? - požaduje za rozvod sedm milionů dolarů. Pár měsíců po Novém roce se začala stýkat s Kanye.  Dříve to komentovala: “ Jsme jen kamarádi. Nic víc, nic míň.” Paparazzi mají ale bystré očka a několika týdenní návštěvy koncertů, basketbalových zápasů LA Lakers či i navštěvování doma, se najednou dozvěděl celý svět. Bylo by trapné pořád tvrdit, že jsou jen kamarádi. A tak i v jedné epizodě reality show Keeping UP With The Kardashians, představila svého nového přítele své rodině. Nedávali ji velké šance, ale dodnes je vidět že se mají opravdu - prozatím - rádi.
Nedávno je známý americký bulvární časopis People označil za nejstylovější pár, který kdy v Americe existoval. Prvně si Kanye bral absolutně bílý komplet - Kim čistě bílé šaty. Když šli po losangelské ulici, oba byli v pastelových barvách a takhle se to nese dodnes. O tom se můžete přesvědčit. Nicméně jim držíme palce a za takový stylový pár jsme opravdu rádi ;-)
článek z ANNETTE
Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne