Kim..book...rouge..closet

úterý 15. ledna 2013

Leden, 15

Dnes přidávám slíbený random post. Aktuálně používám parfém Kim Kardashian, který jsem dostala od svého přítele a také jsem na něj napsala recenzi. Parfém jsem si doslova zamilovala :-) Zítra máme středu a to je pro mě takový " zlom " týdne, takže se spíše přeorientovávám na pátek a víkend :-) V sobotu jdu ke kadeřnici, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Nicméně v sobotu máte slíbený Style Snapshot s novými okovanými botkami, takže se můžete těšit. V úterý už přijde várka knih, takže vy, kteří jste si ji zarezervovali, vám bude hned ve středu odeslána :-) Na "skladě" mimochodem ještě nějaké budou, přesný počet pak upřesním. Mějte krásný zbytek dne!


8 komentářů

 1. random se mi líbí :) parfém neznám

  OdpovědětVymazat
 2. Ty máš vždy tak super fotky :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé fotky :) Líbí se mi hlavně ta s knížkama. Já jsem si pěkných pár let žádnou nekoupila, ale teď jsem zase začla, tou tvojí :) Doufám, že se mi doma sbírka knih rozroste :)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky!
  Zaujal mě hlavně ten parfém :)

  OdpovědětVymazat
 5. vonavku neznám a vypadá dobře :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, moc ráda bych Tě pozvala na svůj nový blog, který je věnován fotografování. Na blogu rozjíždím projekt 365... a nyní jsem zveřejnila i úplně mojí první proměnu (vlasy, kosmetika). Budu moc ráda, když se Ti u mě na blogu bude líbit a staneš se mým pravidelným čtenářem!:) Přeji hezký den, JK :)

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherný fotky, a ty knížky!! :)

  OdpovědětVymazat

Prostor pro vás. Na každý dotaz ráda odpovím. Vítám i názory, zkrátka, co vás napadne :)

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne