FOR YOU - JEWEL BY KENNETH JAY LANE

úterý 5. listopadu 2013

Listopad, 5
Zapojte se drahé čtenářky do jedinečné soutěže o jedinečný šperk vybraný podle vašeho vkusu! Protože americký návrhář Kenneth Jay Lane rozdává šperky!
Jestliže milujete krásné šperky a zejména prsteny, například v podobě krásného květu, tak ten si můžete libovolně zvolit, jako svůj vysněný dárek třeba k Vánocům. Soutěž je zaměřena i na vaší fantazii módy.
A jak soutěž funguje? Druhým krokem je sestavení pro svůj vybraný šperk outfit. Obrázek pak jednoduše nahrajete na stránce http://www.kennethlane.eu/akce/soutez/. Dalším krokem je LIKE na FB stránce Kenneth Jay Lane. Váš obrázek bude vzápětí vystaven na FB stránkách v albu KJL Wishlist, kde bude možnost pro ostatní dát LIKE právě vašemu obrázku! V poslední řadě se z pěti vybraných obrázků vyberou dva, kteří obdrží svůj vysněný šperk ze svého wishlistu.
Že je to lákavé? Ano! I já se zapojuji a rozhodně vám tuto soutěž doporučuji, protože by bylo špatné si ujít příležitost získat luxusní šperk od Kenneth Jay Lane v podstatě zadarmo:) - Koláže můžete vytvářet i na serveru Polyvore.com! :)
Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne