ZESILOVAČE MANE: JEDINÉ PRODUKTY, KTERÉ VÁM VYKOUZLÍ BOHATŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ VLASY!

úterý 19. listopadu 2013

Listopad, 19

Určitě to znáte. Toužíte po bohatých hustých vlasech, ale nemůže najít správný produkt, který by vás naprosto ohromil. Myslím, že jsem pro vás našla nejsprávnější řešení a vím, že si značku MANE doslova zamilujete. A v čem, že se ukrývá to kouzlu s tajemstvím?

MANE je britská značka, která se zabývá produkcí vlasových zesilovačů a pomůže vám vyřešit otázku co s řídnoucími vlasy. MANE vyrábí spreje, které vám během chvíle vykouzlí bohatší a zdravější vlasy. Zesilovače obsahují unikátní mikrovlákno, které efektně překrývá místa s řídkými vlasy. Může také pomoct při řešení problému s prosvítající pokožkou hlavy. Opravdu nezáleží na tom, jestli jste žena nebo muž, nebo jestli máte blond či černé vlasy. Dalším plusem je, že všechny výrobky MANE nejsou testovány na zvířatech.

Řídnutí vlasů není nic příjemného. Člověk touží po hustých vlasech celý život, ale s postupem času a stářím se samozřejmě vše mění a potká to každého, nejenom muže, ale i ženy, které mají dlouhé husté vlasy. Jak poznat, že vás trápí řídnutí vlasů? První moment je pozorování úbytku porostu na kritických partiích hlavy, příkladem je pěšinka či kout. Vlasy můžete mít zplihlé i příliš jemné a také vás může znepříjemňovat neustálé hlídání účesu. Abyste se tomuto vyvarovali, tak bych vám vřele doporučila vyzkoušet zesilovač vlasů MANE.


Myslím, že jste si položili otázku, co je zesilovač a jak s tím zacházet. I pro mě to byla novinka. Zesilovač vlasů je sprej, který vám na místech, kde vám řídnou vlasy, vykouzlí zbrusu novou plnou hřívu. Samotnou mě to překvapilo, ale po zhlédnutí videa, kde máte natočenou postupnou aplikaci jsem byla produktem ohromena.

Aplikace není nijak složitá. Místo, které chcete, aby se na něm objevily zbrusu nové vlasy, zesilovačem nasprejujte. Aplikaci učiňte spíše vícekrát dokud nebudete poznávat změnu. Během aplikace je dobré vlasy hřeben pročesávat, přesně, jako na videu. - ODKAZ NA VIDEO

Zesilovač vlasů může používat jak muž, tak žena. Ale z mého názoru bych zesilovače doporučila spíše těm, kteří mají krátké vlasy - i aplikace zesilovače bude jednodušší. Ženám s dlouhými vlasy bych zesilovače nedoporučovala. Může nastat případné obarvení oblečení - ženy s krátkými vlasy tomuto předcházejí.  ( nebo mám dopsat i jiné důvody,myslím, že jste mi nějaké ještě psala )
Aby vám barva a časem i vytvořený účes držel, pak bych zvolila MANE fixátor, který vlasy nechá seskupené pohromadě a nemusíte se nadále starat o svůj účes, zda vám ve vytvarovaném tvaru drží či nikoli.

K závěru bych dodala, že pokud se i vy trápíte s prosvítající pokožkou nebo máte řídké a zplihlé vlasy, tak zesilovače i fixátory MANE vyzkoušejte. Uvidíte, že nebudete litovat :)
Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne