MYHERS1 - coming soon!

neděle 19. ledna 2014

Možná jste to již zaregistrovali na mém Instagramu. Od února 2014 bude otevřen oficiální eshop MYHERS1! Co se bude prodávat? Chtěla jsem něco nového, co tu v ČR k dostání moc není a napadlo mě prodávat trička či tílka, které budou nést originální vtipné a moderní motivy, které jsou v dnešní době u mladých slečen velice populární. - Samozřejmě bude prodej zahájen až bude vše vyřízeno a budu mít právo zahájit prodej;) -  Protože pokud byste si chtěly tričko podobné pořídit ze zahraničí, dáte za něj asi pět krát tolik, co u nás. Ceny se budou pohybovat od 299 Kč do 319 Kč a poštovné bude zdarma. A kdo je designér motivů - Starbucks blogger či Chanel? Skvělá Dominika Nováková, která byla tak ochotná a šla do toho se mnou :) Určitě se můžete těšit na více vtipných motivů, ale do začátku tu budou tři: Starbucks Blogger, Chanel či B.I.T.CH. Oficiální prodej tedy začne v únoru 2014.

Jestliže ale již teď máte o daný tričko či tílko zájem, kontaktujte myhers1shop@hotmail.com - s předstihem již můžete mít zboží doma ;) Mějte se krásně! 

21 komentářů

 1. Jů to starbucks blogger je skvělý!

  OdpovědětVymazat
 2. Naprosto bombastický nápad♥ Přemýšlím nad tím Starbucksem :)

  OdpovědětVymazat
 3. No téda skvělý nápad :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Zasíláte i do zahraničí? :)
  JSOU BOŽÍ!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máme zájemkyni i ze Švédska takže myslím, že budeme zasílat i do zahraničí :) Napiš když tak mail na myhers1shop@hotmail.com o které bys měla zájem a do jaké země bychom zasílali :) Obratem se ozvu.

   Vymazat
 5. Tak to je parádní, určitě jedno chci :)

  OdpovědětVymazat
 6. Bombáááá :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Jak už jsem psala na insta, jsou super! :-) bude možné i os. předání (Praha), pokud toho teď nebudeš mít s předprodejem moc..? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Osobní předání možné je :) V Praze bývám většinou v pátek a sobotu :) Napiš když tak na mail myhers1shop@hotmail.com o které bys měla zájem a napíšu, zda je ještě k dispozici :) A děkuji.

   Vymazat
 8. Ocenujem super napad, si sikovna a tricka vyzeraju skvelo. ;)

  OdpovědětVymazat
 9. Super nápad, určitě se podívám na stránku :)

  http://luci-fashion.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 10. To je paráda, e-shop vypadá luxusně a jsou tam krásná trička s jednoduchými vzory, čehož si cením. Nemám ráda přeplácanost :) Přeji vám, ať vám obchůdek vynáší a stále vás to baví :) vaše zapálenost je super!

  OdpovědětVymazat
 11. I want the shirts! So pretty. <3
  Love ur blog.

  http://fashionforloverss.blogspot.de/

  OdpovědětVymazat

Prostor pro vás. Na každý dotaz ráda odpovím. Vítám i názory, zkrátka, co vás napadne :)

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne