NAKUPUJTE A VYDĚLÁVEJTE - CASHBACKSTREET.COM

čtvrtek 27. listopadu 2014

Béžová kabelka s psaníčkem MARIA MARE FabienBlink - Boty s jehlovým podpatkemArmani Sì Intense - parfémová voda s rozprašovačem 50 ml


Mám tu pro vás zcela ojedinělý projekt, který vás určitě zaujme! Chcete se stát součástí něčeho velkého? Využijte unikátní projekt Cashbackstreet.com, který svým klientům umožní řadu specifických výhod! Zkrátka nakupování přes internet nikdy nebylo výhodnější - zejména pro vás!

Jak to vlastně funguje?
Nejprve bych ráda vysvětlila oč se právě jedná. Zmiňovaná CashBackStreet.com má tendenci se stt největší internetovou galerií, která vám zaplatí za každý vámi uskutečněný nákup. Vlastně, pokud si koupíte něco za 350 Kč, portál Cashback vám vrátí až 15 % peněz z nákupu na internetu. Avšak, pokud chcete tuto možnost využívat, musíte se REGISTROVAT a to zcela ZDARMA! A pak si můžete nakupovat z pohodlí vašeho domova jak na českých, tak zahraničních stránkách internetových obchodů.
cashbackstreet.com

Například takto:
Až se registrujete, tak si nadále v nákupní galerii vyberete produkt, přejdete přímo na obchod a tam ho dokončíte. Váš nákup bude identifikován a bude přičten cashback z nákupu. Tak ušetříte až těch 15 % z částky zakoupeného zboží. 

Výhody registrace: SLEVY, BONUSY, ODMĚNY ZA DOPORUČENÍ, PSANÍ RECENZÍ NA INTERNETOVÉ OBCHODY

Portál CASHBACKSTREET.COM nabízí tisíce nabídek zboží či služeb, které stojí za povšimnutí a koupení :) Stačí na vybraný produkt kliknout a určité procent z nákupu vám přijde na váš cashback účet. Pozor! Pokud budete mít z nákupů více než 250 Kč, částku už si můžete převést na svůj bankovní účet.

Které eshopy na CashBackStreet.com objevíte? Určitě oblíbený ZOOT, PARFEMY.CZ, POPRON, ANSWEAR.CZ, TOP SHOP a mnoho dalších!

Mě samotnou tento nápad velice zaujal, myslím, že je přínosné si něco zakoupit a ještě z toho získat 15 % zisk. Líbí se mi, že projekt má skvělé nabídky od zahraničích partnerů včetně nabídek na Black Friday, most shopping day on planet!

Pokud chcete získat ještě další slev 150 Kč - je nutné se registrovat po prokliknutím banneru, který naleznete v postranním sloupci :)
Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne