KTERÉ PLAVKY NA PLÁŽ?

pátek 22. května 2015

Tentokrát tu mám pro vás novinky plavkové sezóny. Tento článek bude tudíž jenom velmi informační a stručný.Dámské dvoudílné plavky GC-34/KO - Etna
Stále jste neobjevili vaše vysněné plavky? Přiznám se, že ani já. Ale nedávno jsem objevila úplně nové novinky na e-shopu Luxusnipradlo.cz, tak se o ně s vámi ráda podělím. Které plavky na sezónu roku 2015 pořídit?

Prvními dvoudílnými plavky jsou tyto dámské Etna. Podprsenka je vyplněna košíčky, takže se můžete dočkat push-up efektu. Jsou v provedení černobílé kombinace a cena je jeden tisíc devadesát devět korun českých. Tyto plavky jsou k dostání nejenom v této černobílé kombinaci, ale také v modrobílé. za stejnou cenu, tj. jeden tisíc devadesát devět korun českých.

Máte ráda barvy? Trápí vás velká prsa a máte pocit, že plavky tohohle typu nenajedete? Mám pro vás dobrou zprávu! Zkuste se zaměřit na tyto dvoudílné plavky Etna v barevném provedení. Mějte na mysli, že léto je tu od toho, aby člověk na pláži zářil, tak proč toho nevyužít? Cena je jeden tisíc devadesát devět korun českých.
Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne