DODEJTE VLASŮM LUXUS

úterý 19. ledna 2016

19.1.2016 // Tentokrát tu mám pro vás zajímavý tip na web. Myslím, že ho ocení zejména i ty, které milují vlasovou kosmetiku a celkově se vlasům věnují. Protože i já se o své vlasy snažím starat, tak je i pro mě tento web velikým plusem. Konkrétně myslím web Paradivka.cz, který mě zaujal už svým vkusným designem a názvem. Určitě to znáte - web vás musí oslovit i vzhledově. Já si na to třeba hodně potrpím. Mám raději jednoduchost s nějakým oživením a přehledností. 

Další bod, který zákazníka zaujme, je doprava a detail produktu. Tím bych chtěla říct, že doprava je nad nákup jednoho tisíce zdarma. Co se týče detailu produktu - oceňuji, jak je velice daný produkt rozepsán. Není to tak, jak to povětšinou bývá, že tam jsou tři věty a konec. Nejenom, že zde máte obecný popis produktu, ale také kategorii / řadu / typ vlasů / sekci / objem / účinky / aplikaci a rady.

Co vy a značka Kérastase? Já osobně jsem tolik produktů ještě nevyzkoušela, ale co jsem slyšela, tak produkty jsou velmi kvalitní. Sice se jedná o luxusnější produkty s vyšší cenou, ale naopak, pokud chce mít člověk krásné a zdravé vlasy, musí na druhou stranu do produktů zainvestovat. Web samozřejmě je velikým specialistou na tuto značku, tudíž nabízí všechny dostupné řady - od Cristalliste po Styling. A jestliže máte vlasy kudrnaté, suché, melírované, poškozené či řídké, tak vás ujišťuji, že s každým typem vlasu si vyberete :)

Mně třeba teď trápí suché, jemné a řídké vlasy. Sice jsem je mívala hustší, ale v poslední době nějak slábnou a potřebují nejspíše ten produkt, který je navrátí do „původního“ stavu. Možná jsou takové i kvůli tomu, že jsem je teď docela dost za sebou barvila a takto na tom doplatily. Dle vybraných parametrů mi je doporučený šampon Kérastase Résistance Bain Volumifique, který dodává objem  oslabených vlasů.


A co sama na webu oceňuji? Zejména to, že svým zákazníkům předává rady. Nemáte objem či naopak máte trable se suchými vlasy? Web nejenom poradí, ale odkáže i na ty správné produkty :)


2 komentáře

  1. Pro vlasovou kosmetiku mám slabost, a strašně si na ní zakládám :) Taky mám problém se suchými vlasy a nějak mě v poslední době neposlouchají tak jak by chtěla, proto určitě chci značku keratase v brzké době vyzkoušet, už dlouhou dobu nad koupi nějakého vlasového produktu právě od této značky přemýšlím:) Jinak opravdu Skvěle zpracovaný článek !a na stránku se určitě kouknu!!:)

    OdpovědětVymazat

Prostor pro vás. Na každý dotaz ráda odpovím. Vítám i názory, zkrátka, co vás napadne :)

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne