Schwarzkopf Professional | Igora Royal Pearlescence

středa 31. srpna 2016

31.8.2016 // Někdy mám prsotě dny, kdy mi asi rupne v palici a udělám něco fakt úplně mimo. To se mi stalo právě předevčírem, kdy jsem přemýšlela, že je na čase opravdu na oživení mých stálých blond vlasů. Brouzdám Instagramem a narazím na chorvatskou slečnu jménem Zorana. Naprosto mě její vlasy dostaly! Více v tomto článku. Nojo, jenže.. říkám si, kde prostě takovou levandulovou či nějakou pastelovou objevím. Tak brouzdám netem a najednou právě na jedné internetové prodejně objevím profesionální barvy na vlasy. A navíc jsem objevila řadu přesně pro mojí představu stvořenou, Igora Royal Pearlescence od Schwarzkopf. Říkám si Risk je zisk.. a šla jsem do toho. 

A dneska jsem si to napatlala. Chci upozornit, že v balení není vyvíječ, který se musí koupit zvlášť. Já už doma jeden měla, tak jsem to tak namíchala a riskla to. Ani jsem si nic nečetla, prostě jsem tam toho vyvíječe dala víc, než míň ( abych to neměla fakt hodně růžovo-fialový ). 

Když jsem začala barvit, začala to opravdu hodně tmavnout.. takže jsem dostala docela strach a po celé hlavě jsem si to nenapatlala ( barvy tam bylo ale hrozně moc! ) Udělala jsem jen spodek + lehce ze shora.. nechala to tam fakt radši krátce a hned to smyla.. Modlila jsem se, ať to fakt není brutální ( něco jako když máte tmavou hlavu a dáte si do toho extra blond platinový proužky.. haha

A když vlasy uschly, tak jsem začala skákat takovou tou upřímnou radostí - chytlo mi to fakt skvěle a sama jsem se pochválila, že na amatérku docela dobrý :D Docela přemýšlím, že si za měsíc nechám udělat celou hlavu, ale možná zvolím jinej odstín. 

Takže jo, mě tato řada nezklamala :)

8 komentářů

 1. Zrovna včera jsem barvičky někde zahlídla a taky se mi moc líbily no a ta fialková je fakt boží!

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé, to je krásná barvička! ♥
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, prosím tě, jaký je to odstín? Pastel Candy nebo Pastel Lavender?
  Děkuji, Janča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, je to Ultra Blonde Plus Coral :)

   Vymazat
  2. Děkuji, ta barva je naprosto boží. :-)

   Vymazat

Prostor pro vás. Na každý dotaz ráda odpovím. Vítám i názory, zkrátka, co vás napadne :)

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne