Red Underwear

sobota 17. února 2018


Sice by se tento příspěvek hodil na 14.února, ale jenom proto, že je to svátek lásky, neznamená, že  jedině tento den můžete na sobě mít prádlo v rudé barvě, že? A jak už bývá mým zvykem, opět vám představím pár tipů na nějaký ten kousek - tentokrát se to bude týkat spodního prádla, konkrétně v rudé bouřlivé barvě.

Jak jste na tom vy s touto výraznou rudou? Nebo jste spíše na klasické barvy v podobě nude, bílé či černé? Na druhou stranu není na škodu mít v šatníku nějaký ten výraznější kousek, žena se cítí i sebevědomější. Červená je přeci jenom barva, která nás oživuje a dodává odvahu. Symbolizuje krev, sílu života či energii. Lidé, co nosí červenou, prý šíří po okolí srdečnost, upřímnost a touhu po spravedlnosti. Často jsou však tvrdohlaví a rádi prosazují své názory agresivně. Na druhou stranu je to barva lásky a touhy.

Kde pořídit spodní prádlo v rudé barvě? Samozřejmě všude možně v kamenných prodejnách, ale také na internetu. Zkuste mrknout třeba na tuto nevyztuženou podprsenku v červené krajce či naopak na vyztuženou podprsenku, která je ozdobena jemnou krajkou v černé barvě.

Okomentovat

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne