Nákup, ze kterého se vám vrátí až několik procent zpět na účet...? Proč ne

středa 30. května 2018

Tak jsem se asi po pěti letech rozhodla upravovat fotky v úplně jiném programu, než jsem byla zvyklá. Jako takhle, bylo mi řečeno, že nejlepší formát pro úpravu fotek je takzvaná surová verze RAW. To, aby následný filtr, který chcete aplikovat, byl maximálně využit - tím myslím každičký pixel, který tvoří celek fotky. Nojo, ale abych ty fotky mohla v RAW formátu upravovat, tak si musím zaplatit nějakou tu stovku - a na to asi zatím kašlu. Jenže na focení už jsem měla bohužel nastavený RAW s tím, že to následně upravím nějak ošemetně. Bohužel se mi ty fotky naschvál hodily do tak špatný kvality, že to dopadlo takhle. Normálně by měly tak 15 MB, bohužel zde se to snížilo tak na desetinu, hm. Takže se chci předem omluvit za docela neostrý a trochu rozmazaný fotky (člověk navíc plánuje konečně nafotit něco pro zadavatele a dopadne to takto :D)

Další věc, o kterou se s vámi chci podělit, je takzvaný cashback. Znáte? Overal a náušnice, které vidíte na fotkách, jsou zakoupené z online shopu H&M. Na tom není nic neobvyklého, avšak z nákupu mi bylo odečteno asi 400 Kč + doprava zdarma. Jak je to možné? Svůj nákup jsem provedla přes portál Kuponer.cz, který nabízí až tisíc různých slevových kupónů - Adidas, Zoot, Footshop, ale je zde také Alza, Sconto či Mall. Ano, tohle se zrovna ke zmíněnému cashbacku nevztahuje, ale druhá věc, která je na tomto portálu úžasná, je vrácení několika procent z celkové částky. Třeba takový Freshlabels vám z nákupu vrátí 8 %, což je docela příjemné. Ono se to nezdá, ale pokud takhle do půl roku sem tam něco pořídíte, může se vám ve finále vrátit i několik stovek až tisíc.

Celkově mi tento nápad přijde velmi šikovný. Já upřímně tolik na internetu nenakupuji, ale když ano, tak takový portál i využiji. Proces nákupu včetně registrace je velmi jednoduchý, můžete si o tom přečíst článek zde - tam se dočtete i další informace :)

overal H&M // earrings H&M // bag Michael Kors // sandals Reno

Okomentovat

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne