DKNY UNDERWEAR FROM WWW.LUXUSNIPRADLO.CZ

středa 15. října 2014

Mám tu pro vás další článek, který se týká spodního prádla. Tentokrát se zaměřím na  jednu z velmi luxusních značek, DKNY, která produkuje nejenom parfémy, ale také spodní prádlo.

Když se řekne značka DKNY, mnoha slečnám se vybaví vysoké ceny. Na druhou stranu je to pravda, že výrobky DKNY nejsou levné, ale uvědomme si, že za kvalitu se platí - samozřejmě ne u všech značek a produktů to tak je. 

Mně samotnou zaujalo, že spodní prádlo DKNY, se cenově pohybuje na úrovni značek Calvin Klein, možná ještě níž. Průměrná cena kalhotek v kamenných obchodech se pohybuje kolem 550 Kč, ne-li více. Je obecně známo, že na internetových shopech se ceny pohybují o pár stovek méně a v tomto případě to nebude mýlka, kalhotky pořídíte od 350 Kč. Doporučuji vám internetový shop www.luxusnipradlo.cz, kde pořídíte nejenom skvělé luxusní prádlo, ale také za skvělé ceny!

Doporučila bych například tento set, který se stal v dnešní době velmi oblíbeným. Líbí se mi, že podprsenka má sportovní pohodlný tvar v krásné kvalitní černé barvě. Takový to typ podprsenky se ideálně hodí pod volná tílka či trička, přeci jenom ne každá máme kladný vztah s kosticemi ;)


Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne