HUAWEI P9

sobota 4. června 2016

4.6.2016 // Huawei P9. Jsem si tak trochu jistá, že tento nový mobil nemusím nijak představovat, protože je v televizi, a všude kolem nás, docela vidět. Já se včera zúčastnila zajímavého meetingu právě o tomto telefonu - především se debutovalo o úžasném duaálním foťáku, který jsem si naprosto zamilovala!

Na meetingu jsme každý dostali na dvě hodiny tento telefon a měli jsme s ním nafotit dvě fotky - jednu barevnou a černobílou v kontrastním provedení. Sice nejsem žádná fotografka, ale fotografování mě baví, tak jsem to pojala jako výzvu. Bylo nás asi dvanáct a sešli jsme se v příjemném prostředí kavárny Leica Gallery. A právě Leica se podílela na tvorbě tohoto foťáku pro P9. Velice mě překvapilo, jakou má skvělou clonu, díky které vykouzlíte vážně zajímavé fotky. Oceňuji také vysokou ostrost a škálu několika barevných filtrů.

Kavárna Leica se nachází pár metrů od tramvajové zastávky Vodičkova. Fotky jsem se vydala fotit na Palackého náměstí, konkrétně na Náplavku, kde mě zaujaly především dva kontejnery. Kontrast modré a žluté mi přišel zajímavý, tak jsem na svou finální fotku použila právě tyto objekty.

Jinak k telefonu - je skvělý, lehký, tenký. Já jsem u telefonů celkově zaměřená především na foťák a ten je prostě skvělý. O webkameře ani nemluvím, mohu ji přirovnat k zrcadlu a má 8 Mpx. Zadní kamera je 2x12 Mpx. Fotky jsou vážně úžasné

Takže, pokud si plánujete pořídit nějaký telefon + nechce se vám do jablka, zkuste tento ;)

9 komentářů

 1. O mobilu jsem toho hodně slyšela. Fotky vypadají opravdu nádherně! :) Ale já mám iPhone 6 a asi bych neměnila. :)
  Catherine Ribbon

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To chápu, každý je spokojený s něčím jiným :)

   Vymazat
 2. Teď moc nemám slov, ten foťák! Pane bože :D To je nádhera, ten telefon potřebuji :D

  EVERYTHIN KATE

  OdpovědětVymazat
 3. naprosto krásné fotky, moc se ti povedly:)
  já jsem nad ním také přemýšlela, ale nakonec jsem vybrala P9 Lite. V pondělí mi má dorazit, tak se už nemůžu dočkat :)) To bude na blogu zase milion fotek a radosti :))

  OdpovědětVymazat
 4. vyzerá super a fotí ako pozerám tiež dobre ;) no ja som verná Iphone 6 ... :)

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovědětVymazat
 5. Milujem tvoje fotografie, tá neskutočná energia, ktorá z nich vyžaruje ♥

  |SYDNEY SLEEK|

  OdpovědětVymazat

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne