FOOTSHOP.CZ & THE SIMPSONS EDITION

sobota 25. října 2014


Tento týden mi dorazila dlouho očekávaná zásilka! Představuji vám limitovanou edici super tenisek Converse, která spojila síly se žlutými hrdiny z kresleného amerického seriálu The Simpsons

Limitovanou edici Conversek s The Simpsons jste již mohli vidět například ve Foot Locker, kde bylo k dostání pár tenisek, ale samozřejmě v jiném barevném provedení - například modrobílé s Bartem a Homerem. Zaujaly mě, ale ne tolik, jako tyto. Dlouho jsem se právě ve Foot Locker rozhodovala, ale když jsem tedy přišla rozhodnutá, kolekce již nebyla v prodeji :D Možná, že to tak mělo být, jinak bych nenarazila na skvělý e-shop FOOTSHOP.CZ! Na výběr mají milion tenisek nejrůznějších značek a shodou okolností tam měly ještě novější limitovanou edici právě s The Simpsons. A mohu říct, že tato je o dost lepší, než ta předchozí. Možná si o mne řeknete, že jsem bláznivá, ale mě totálně na první pohled zaujaly a opravdu se jim nedalo odolat... :D :) Na druhou stranu mě štve, že počasí je venku opravdu na kozačky s teplou ponožkou, tudíž s teniskami jsem to nijak moc nevychytala, ale i tak se můžete těšit na nadcházející outfit post, ve kterém zjistíte, jak takhle barevné tenisky a s čím kombinovat a mnoho dalších tipů.. :)

Takže pokud nevíte, co například svému mladšímu bratrovi či i sobě pod stromeček pořídit, vřele doporučuji právě e-shop www.footshop.cz, kde komunikace, doprava a zkrátka vše, je naprosto rychlá a spolehlivá :)

11 komentářů

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne