SPORTY BRA - WHICH ONE? / LUXUSNIPRADLO.CZ

neděle 14. června 2015

14.6.2015 // Opět tu mám pro vás takový menší inspirativní článek. Tentokrát je zaměřený na sportovní podprsenky. Je léto a určitě i vy se chystáte stále navštěvovat fitness centra, abyste svou postavu co nejlépe do plavek vytrénovaly. Avšak jsou i takové, které do fitka chodí buď jenom v tričku a na "sportovní" módu si nijak obzvlášť nepotrpí - možná právě proto, že se na to, nosit sportovní podprsenku, kvůli své postavě, necítí. Ale dejme si ruku na srdce - kdo se chce v horkých dnech pařit v tričku? Od toho tu máme krásné sportovní podprsenky, které zadržují pot + dokáží vytvarovat pěknou hruď. Proto jsem si pro vás v následujícím článku připravila pár sportovních podprsenek, který stojí za jejich koupi :)

1. Klasická obyčejná 
- Jste spíš pro obyčejný sportovní styl? Nehledáte nic zbytečně barevného či značkového ani drahého? Ideální volbou je tato černá sportovní podprsenka, která je ušitá z prodyšné příze bez bočních švů. Momentálně na ni probíhá akce - se slevou ji pořídíte za sto čtyřicet sedm korun českých!

2. Ideální pro sport - volejbal
- Máte sportovního ducha? Hrajete ráda sportovní hry? Podprsenka Aqualogy Lilac je vyrobena z jemného kvalitního materiálu, který spolehlivě drží. Svěží barva ji dodává stylový vzhled, Cena je čtyři sta šedesát devět korun českých.

3. Velmi kvalitní
- Chcete do své podprsenky investovat? Zkuste vyzkoušet tuto podprsenku TriAction Seamfree Top - Triumph. Je vyrobena z velmi kvalitního materiálu, zapíná se na tři háčky - ramínka jsou posouvací a vzadu pružná. Skvěl drží tvar. Ideální pro náročnější sportovkyně. Cena je osm set devadesát korun českých.

Více sportovních podprsenek a prádla objevíte na stránkách Luxusnipradlo.cz.

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne