DRESS AGAIN

čtvrtek 20. srpna 2015


20.8.2015 // Po týdnu přidávám opět slíbený článek :) Tentokrát to bude i trošku rozepsané, protože se s vámi musím podělit o jednu super zprávu! Není to tak dávno, co jsem si objednávala tyto šatky. Jsou z online obchodu Sheinside, který možná dobře znáte. Měla jsem trošku strach, co mi vlastně za finální šaty přijde, ale docela to vypadalo i podle obrázku podobně :D Každopádně jsem si šaty nechala. Jenom bych možná uvítala lepší střih a zabrání v pase :) A proč vám to píšu. Protože jsem objevila jednu super stránku, díky které můžete na nákupech ušetřit! Že to zní zajímavě? Ano! Mluvím o Plnapenezenka.cz, díky které prostě ušetříte! A jak to vlastně funguje a proč to má něco společného s onlinem obchodem Sheinside? Když se na serveru zaregistrujete, tak si dále stačí vybrat obchod - dobrou zprávou je, že server spolupracuje například se Zoot.cz, Answear.cz, Mall.cz, ale i se zmíněným Sheinside. A například: Když si vyberete ten Sheinside, tak vás to nasměruje přímo na něj a pak stačí provést nákup, na který jste normálně zvyklé. Takto se jim návštěva zaeviduje a vy z nákupu budete mít zpět nějaké pezníze.


A právě u Sheinside, odkud mám tyto šatky, bych získala 5 % zpět z ceny. U Zoot.cz je to kolem 6,5 % z cenyAnswear.cz kolem 6 %.

Ráda bych vám to všechno napsala, ale myslím, že není špatné navštívit právě jejich server, kde je to skvěle vysvětleno v rubrice " Jak to funguje ".

Mě samotnou tento nápad velice zaujal a myslím, že i já ho budu více využívat. A co říkáte na šatky? Ráda si přečtu vaše reakce :) Jinak opět na pár dní odjíždím pryč, takže nový článek očekávejte příští týden nejspíše v úterý :)


DRESS SHEINSIDE // EARRINGS SHEINSIDE // SHOES SECOND HAND 

17 komentářů

 1. Pekné šaty, pristanú ti. A ten typ je skvelý, díky! :D

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  OdpovědětSmazat
 2. Šaty jsou nádherné! Ta barva! :) http://anneadelestyle.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Tak to je nádhera":O

  OdpovědětSmazat
 4. ty vlasy ti takhle neskutečně sluší! A šaty jsou krásné! :-)

  OdpovědětSmazat
 5. Wow, tak tohle Ti vyloženě sedí! Moc Ti to sluší a musím říct, že s těmi světlými vlásky celá záříš a úplně tě oživilo!
  InHotBlog

  OdpovědětSmazat
 6. pekné šaty, či už strihom alebo farbou :)
  Jane´s World

  OdpovědětSmazat
 7. moc hezký outfit a zaujaly mne tvé naušnice, škoda že se¨¨je nemáš vyfocené blíže..

  OdpovědětSmazat
 8. Šaty vyzerajú úžasne :)

  OdpovědětSmazat
 9. You did a great job again Annette. It is always a pleasure to visit your blog. ;-)

  Greetings from the Netherlands!
  Gert Jan
  www.gertjanhermus.nl

  OdpovědětSmazat

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne