Swimwear post

čtvrtek 3. srpna 2017

Možná si vzpomínáte na příspěvek, kde jsem vám referovala o plavkách značky Relleciga. Tentokrát jsem se rozhodla pro podobný článek, ale ten bude na plavky zaměřen obecně. 

Letos jsem strávila dva týdny ve Francii, z toho asi šest dní u oceánu. S sebou jsem měla troje plavky. Dvoje dvoudílné a jedny jednodílné - možná jste si mohli i všimnout, že jednodílné plavky se staly letošní léto velkým hitem - jsem ráda, že se dají pořídit fakt pěkný a ne žádné typické sportovní do bazénu (asi chápete). Jako napadlo mě, že bych spíše nafotila plavky přímo od značky Relleciga, které můžete pořídit například v online shopu Luxusnipradlo.cz, ale bohužel jsem na to samozřejmě zapomněla, takže jsem s sebou měla jedny dvoudílné Calvin Klein, které jsem kupovala již minulý rok, pak dvoudílné z Wayfarer.cz a jednodílné Bea Watch z kamenného obchodu Forever21.

A co vy? Kterému "plavkovému" trendu jste podlehly vy?


8 komentářů

 1. nádherné fotky! :) máš super postavu a tie plavky ti super sedia :)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc hezké fotky a ještě hezčí plavky! :) Hodně me zaujaly ty růžové :) Vypadají moc hezky


  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný fotky a ještě hezčí postavička! Seš kočka:)
  A plavky, super! Příští týden jedu konečně nakupovat a mám v plánu si nějaký plavky pořídit, tak snad někde seženu nějaký, co se mi budou líbit a budou sedět:)
  http://of-goldbook.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :)) Jó koukni, v obchodech by ještě měli mít nějaké kousky, doporučuji třeba ten Forever 21 ;)

   Vymazat

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne