High Waisted Lingerie

pondělí 22. ledna 2018


High Waisted Lingerie. Pro ženy docela nezbytné spodní prádlo, pokud se chystají třeba na nějakou společenskou akci - jako je například ples. Plesová sezóna je v plném proudu a mnoho z vás přemýšlí i nad tím, jaké vhodné spodní prádlo zvolit pod přiléhavé šaty. A pokud vás trápí neforemná postava a chcete zakrýt nějaké to kilo navíc, pak je ideální zvolit stahovací prádlo.

Jestli si myslíte, že je "potupné" si na sebe vzít zrovna stahovací prádlo, tak jste na omylu. Stahovací prádlo si oblíbila nejedna světová osobnost jako je Jennifer Lopez či Beyoncé. Stahovací prádlo opravdu dokáže stáhnout vaše neforemné partie a vykouzlit je v pravý opak

Pokud nevíte, kde padnoucí stahovací prádlo pořídit, zkuste například kouknout na jeden z online shopů, který nabízí právě jedny z nejprodávanějších stahovacích kalhotek s vysokým pasem. Ty aktuálně z původních sedmi seti osmi korun českých pořídíte za pět set devadesát korun českých.

Do koláže jsem vybrala ilustrační kousky, jednobarevné a bezešvé stahovací prádlo naleznete právě na online shopu. Stačí kliknout na jeden z dvou odkazů.

1 komentář

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne