#KNEEHIGHBOOTS

neděle 17. ledna 2016


17.1.2016 // Opět jsem si pro vás připravila článek zaměřený na aktuální trend. Tím trendem jsou tyto vysoké kozačky - semiš X kůže. A co vy? Jak vnímáte tento trend? Mně se velmi líbí, avšak zatím jsem nenašla ty kozačky, které by se mi líbily a měli je hlavně v mé velikosti. Objevila jsem jedny v Aldo, ty byly opravdu úžasné, ale kvůli velikosti jsem si je nemohla pořídit. Docela mě to štve, protože všude na sociálních sítích - především Instagram - vidím právě různé outfit kombinace s těmito botkami, ale já je prostě nikde neobjevím :D Ještě měli jedny v Humanic, ale = kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Nevadí.

Kromě tedy různých kamenných obchodů si botky můžete pořídit i na internetových shopech, ale tam je zase riziko toho, že vám už vůbec nebudou. Je pravda, že v zahraničí mají vždy krásné kousky, ale pokud se vám nechce riskovat velikost a pak zdlouhavá domluva na reklamaci, můžeme zkusit i ty české.

Kozačky všech velikostí nabízí například na Luxusnipradlo.cz, kde je výběr opravdu rozsáhlý. Navíc tam mají i ty vysoké! Například tyto asymetrické černé, které jsou inspirované nejnovějšími trendy. A pokud nejste na vysoké podpatky, tak nabízejí i ty nízké - například tyto nízké decentní khaki kozačky.

Koláž vytvořená mnou.

14 komentářů

 1. Miluju boty nad koleno <3 Sice měřím 150cm a nemůžu si to dovolit, ale mám dvoje mírně nad koleno a ten efekt tam je :))

  www.ketyland.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahá tak aspoň, žes nějaké objevila a máš z nich radost :)

   Smazat
 2. Proc furt mazes fotky na insta? :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vtipný je, že sis toho vůbec všiml/a :D Myslela jsem si, že jsem tak trochu neviditelná a když nějaká bude pryč, tak si toho nikdo nevšimne :D Každopádně mé vysvětlení je to, že občas něco vyfotím a je to jen na určitou dobu, dále třeba hodím jiný filtr a po čase se mi to tam nehodí. Sama nevím, který filtr chci používat, chci to mít sjednocené, ale závisí to hodně na mé náladě :D

   Smazat
 3. Kdy bude nějaký outfit post? :) máš vkus!

  OdpovědětSmazat
 4. Já doma jedny mám, šedé, ale v tomhle počasí na ně nějak nezbývá čas, bohužel :D :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo no, to máš pravdu :/ Před měsícem to bylo něco jiného :D

   Smazat
 5. I ja jsem propadla tomuto trendu :)

  xxx

  Cury in the City
  Instagram
  FB Page

  OdpovědětSmazat
 6. Proč sis zrušila ask? :(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už mě vážně nebavilo číst ty debilni otázky nějaké zakomplexovane blbky :-D

   Smazat

NEWSLETTER - JOIN AND NEVER MISS POST WITH TIPS, BEAUTY, FASHION, GIVEAWAYS, EVENTS

Follow by Email

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne