Tipy na sportovní podprsenky

středa 17. února 2021


Protože aktuálně nemám žádnou svou fotku ve sportovním oblečení, tak jsem si pro vás přesně po roce připravila koláž.

Přemýšlíte-li, které sportovní oblečení si pořídit, pak tu pro vás mám pár tipů. Zaměřila jsem se především na sportovní podprsenky. V černé barvě pořídíte například tuto z černého elastického materiálu za příjemných čtyři sta sedm korun českých. Máte-li raději barvičky a výrazné kousky, pak vás třeba osloví tato sportovní podprsenka značky Reebok. Jedná se o barevnou, dvouvrstvou podprsenku z kvalitní polyesterové příze - spodní část je olemovaná pohodlnou gumou s nápisem Reebok.

Co vy a oblečení na sportování? Já osobně mám jednu sportovní podprsenku už několik let, protože posilovny nenavštěvuji a když už se přemůžu a jdu do sebe, tak mám i jiné sportovní kousky. Každopádně sportovní podprsenky nejsou na škodu a možná se po nějaké ještě podívám :D

4 komentáře

  1. No.. tento článok ma práve navnadil na to, aby som si nejaké športove podprsenky dokupila. Mám jednu jedinu.. a nakolko je fajn sa cítiť pri cvičeni dobre.. tak už som objednala dalšie dve. Juj tešim sa.
    Štýl ženy

    OdpovědětVymazat
  2. Co se sportovních podprsenek týče, nejraději nosím ty od Nike nebo Gymshark. <3 Nedávno jsem si pořídila sportovní podprsenku od Tommy Hilfiger a musím uznat, že je skvělá!

    Tereza z blogu Tereza's journal

    OdpovědětVymazat

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne