Vychytávky pro vaše jablko - zaměřeno nejen na model SE

pátek 9. června 2017

Jak tak zjišťuji, tak můj blog není jenom o kosmetice či parfémech, nýbrž i o elektronice. Sice to jsou tři roky, co jsem vám podávala rozsáhlou recenzi na mobil LG G2 a rok, co jsem psala o modelu Huawei P9, ale to neznamená, že s elektronikou končím.

Jelikož se na blogu věnuji všemu tak různě, rozhodla jsem se díky spolupráci s jedním online shopem vám podat i menší informace ohledně různých příslušenství právě k jablku, tentokrát to bude víceméně na model SE, ale v budoucnosti se zaměřím i na jiné modely. 

Na tento model jsem obdržela k recenzi tyto dva kryty. Jeden super odolný kryt Amor a klasické pouzdro/kryt. 

Jestliže svůj mobilní telefon často nosíte různě po kapsách, chodíte na výlety a podobně, určitě bych nějaký ten "odolný" kryt doporučila. Neříkám, že je nutné si pořizovat až ty proti nárazu (ty také objevíte na stránkách online shopu), ale pokud právě takto sem tam nějak jdete, na škodu vážně není. Mají ho k dispozici hned v několika barvách a cenově je po slevě za dvě stě devadesát devět korun českých.

Bezdrátová nabíječka Qi, o co se jedná? Jedná se o bezdrátové nabíjení, které vede k přenosu elektrické energie mezi dvěma cívkami, které používají elektrickou indukci. Jak funguje? Nabíječku zapojíte, položíte na ni mobil a on ihned začne absorbovat energii. Co jsem tak po internetu pochytila za informaci je ta, že se úplně nejedná o super rychlé nabíjení, ale někomu tento typ nabíjení vyhovuje, pokud jste například na cestách a nemáte k dispozici zrovna zásuvku. Cenově také nejsou nijak drahé, tuto po slevě pořídíte za čtyři sta devadesát devět korun českých.
Více na: https://www.mobilmania.cz/clanky/qi-bezdratove-nabijeni-postupuje-na-vyssi-level/sc-3-a-1326288/default
Na online shopu jsem narazila i na celkem praktickou věc - univerzální magnetický držák do auta. Držák do auta, na který mobil zkrátka jen tak položíte, můžete mít z něho zapnuté písničky a mít ho stále po ruce. Stačí, abyste na daný telefon měli příslušný kryt, do kterého zespodu vložíte magnetickou podložku. Pak jen do auta nainstalujete držák, mobil přiložíte a hotovo. 

1 komentář

  1. ta nabíječka je dost zajímavá:) bohužel asi nijak extra praktická, ale na cestování? proč ne. Takže až nebudu vědět co s penězi.. :D

    http://of-goldbook.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne