Backpack time

neděle 11. listopadu 2018


Musím říct, že jsem svůj poslední batoh nosila někdy snad ještě na základce. Od té doby u mě vedly jen kabelky (pokud nepočítám nějakou pěší túru a tak), ale ani by mě nenapadlo, že se batůžky vrátí do módy a nějaký elegantní si pořídím. 

Přeci jenom jsou batohy ze zdravotního hlediska lepší než kabelky kvůli páteři, proto i já jsem si už dávno měla nějaký ten hezký batoh koupit. A právě nedávno jsem objevila tento černý Guess, který mi okamžitě přirostl k srdci. Velikostně je akorát - vejde se tam velká peněženka, paletka, klíče, mobil, složený sešit A5... trochu jsem se toho bála, ale opravdu stačí.

A kde takové batohy pořídíte? Třeba na online shopu, který vám je už z mého blogu docela známý. Tam kromě oblečení objevíte například i tento klasický kožený batoh, který se hodí úplně ke všemu. :)

coat MOHITO
backpack GUESS
pants H&M
shoes ZARA

2 komentáře

  1. Tak tenhle je batuzek je úžasný! Ještě před rokem jsem nechápala, co všichni na tom mají, ale pokud se jedná o fakt krásný a elegantní batuzek, tak to vypadá skvěle a hlavně je to i praktické :)

    LITTLE THINGS FOR EM

    OdpovědětVymazat

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne