Michael Kors Sexy Amber

pondělí 4. června 2018Jak už jste u mě zvyklí, tentokrát vám podám menší review na můj velmi oblíbený parfém. Tím je Michael Kors Sexy Amber.

Poprvé jsem na něj narazila před čtyřmi lety, kdy jsem dostala asi třicítku k svátku. Od té doby jsem vyzkoušela mnoho dalších parfémů a vůní, ale stejně jsem si říkala, že na té Sexy Amber něco bylo. A protože jsem k Vánocům dostala parfém Lancome La Nuit Trésor, který úplně není ideální na letní slunečné dny, musela jsem udělat změnu. A tu změnou vyhrál právě Michael Kors

Složení parfému je velice minimalistické - jsou zde tóny po bílých květinách, jantarové pryskyřici a santalovém dřevu. Celková vůně je velice květinová s orientálním nádechem

Ač se jednalo o skoro úplně "první" parfém této značky, tak dnes je jich k dispozici hned několik. Zaujal mě třeba i tento Sexy Rio De Janeiro, ve kterém se mísí mango společně s jasmínem, zimolezem a vanilkou.

Ono k Sexy Amber ani není moc co říct. Je zkrátka svěží, květinová a naprosto ideální na jaro/léto. Výdrž je obstojná. Cenově ho pořídíte od osmi seti dvaceti tří korun českých.

2 komentáře

  1. MK parfémy mám tiež veľmi rada :) momentálne používam Glam Jasmine, ktorý je skvelý na toto horúce počasie, pretože je ľahký, kvetinový a svieži..skôr vonia takou čistotou :) o tom Sexy Rio de Janeiro som ani nevedela, tak ho pri najbližšej návšteve parfumerky ovoniam :)
    MakeupbyVeo

    OdpovědětVymazat
  2. milujem jemné, minimalistické vône <3

    OdpovědětVymazat

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne