ZAZAŘTE NA PLESE S DOKONALOU POSTAVOU! - LUXUSNIPRADLO.CZ

úterý 20. ledna 2015

Určitě se shodneme, že plesová sezóna právě začala :) V minulém článku jsem vám představila šaty, které se aktuálně dají pořídit se skvělou cenou na luxusnipradlo.cz. V tomto článku se zaměřím spíše na spodní prádlo, které hraje velkou roli během plesu. Není nic horšího, než si vybrat špatně padnoucí prádlo...

Mnoho žen, které jsou štíhlé, zkrátka stahovací prádlo nepotřebuje. Pak jsou tady i takové, které si stejně na přiléhavé šaty troufnou, i když jejich postava úplně není pro ně stvořená. Proto existuje stahovací prádlo, které tyto problémy - jako bříška, silná stehna a podobně - dokonale skryje.

Na které stahovací prádlo se zaměřit?
Zkuste vyzkoušet například anticelulitidní bermudy, které zrychlují metabolismus buněk a podporují jejich rovnováhu. Hodí se pod šaty, které jsou dlouhé a lehce přiléhavé bez rozparku. Právě je pořídíte s 20% slevou, tj. za čtyři sta šedesát tři korun českých.

Další nezbytností, pokud si to vaše šaty či vy vyžádají, je stahovací body. Nejenom, že stahuje, ale i formuje partie břicha, zadečku a hýždí. Podprsenka je bez kostic. Aktuálně body pořídíte opět se slevou 20 %, tj. za pět set devadesát jedna korun českých.

Copyright © The Annette Vogue
Design by Fearne